Polecane produkty w promocji:
Informacja
Jakie materiały najczęściej kupujesz?

Grunt akrylowy Kabe Permuro pod mozaikę 5L (barwiony)

Grunty

Cena:39.77
dostępny od reki !!
masz pytania?

Grunt akrylowy Kabe Marmurit GT pod mozaikę - Cienkowarstwowe wyprawy tynkarskie i powłoki malarskie wykonywane na elewacjach budynków powinny charakteryzować się wysoką jakością i trwałością. Można to osiągnąć tylko wtedy, gdy podłoże zostanie odpowiednio przygotowane. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony to nawet wysokiej klasy produkt nie zapewni oczekiwanego efektu. Stara zasada sztuki budowlanej mówi, że każda warstwa wierzchnia może być, co najwyżej tak samo dobra jak podłoże, na którym zostanie wykonana. 

Podłoża, z którymi mamy do czynienia przy wykonywaniu elewacji, są prawie zawsze bardzo zróżnicowane i niejednorodne. W większości przypadków są bardzo osłabione, o dużej chłonności. Przy lokalnych naprawach dochodzi do tego jeszcze różnorodność właściwości zachowanych materiałów. Pominięcie preparatu gruntującego może wywołać bardzo niekorzystne skutki takie jak np trwałe przebarwienie czy nawet odspojenie warstwy wierzchniej. Odpowiednie zagruntowanie nadaje podłożu optymalne właściwości konsolidacji z wyprawą tynkarską i powłoką malarską. Dzięki temu następuje jej trwałe zespolenie z podłożem. Środek gruntujący reguluje chłonność podłoża, wzmacnia jego powierzchnię i poprawia warunki przyczepności warstwy wykończeniowej. Preparaty tego typu są niezbędnym składnikiem elewacyjnych systemów wykończeniowych i w istotny sposób wpływają na trwałość wykonywanych kolejno warstw. 

 

Główne zalety:

·         Zwiększa przyczepność wyprawy tynkarskiej;

·         Zmniejsza i wyrównuje chłonność podłoża;

·         Ułatwia nakładanie tynku i wyprowadzanie faktury;

·         Podbarwiany pod kolor tynku, skutecznie ogranicza możliwość przebijania podłoża;

·         Posiada bardzo dobrą przyczepność zarównodo podłoży mineralnych, jak i pokrytych powłoką malarskąna bazie tworzyw sztucznych.

 

Zastosowanie:

Barwiony preparat na bazie dyspersji akrylowej i wypełniaczy mineralnych, przeznaczony do właściwego przygotowania podłoża pod mozaikowe masy tynkarskie MARMURIT. Służy do gruntowania wszelkich typowych podłoży budowlanych na zewnątrz i wewnątrz budynków. Stosowany na podłożach mineralnych (tj.: beton, tynk cementowy, cementowo-wapienny i gipsowy oraz płyty gipsowo- kartonowe), jak i na podłożach pokrytych dobrze związaną powłoką malarską na bazie tworzyw sztucznych. W przypadku nowo wykonanych podłoży mineralnych możliwe jest zastosowanie preparatu już po 2-tygodniowym okresie sezonowania.

 

Bazowy środek wiążący: żywica akrylowa;

Pigmenty: nieorganiczne pigmenty barwne;

Barwa: biała lub podbarwiana pod kolor tynku; 
Średnie zużycie: ok. 0,20 l/m2 (w zależności od chłonności podłoża);

Temperatura stosowania: od +5°C do +25°C;

Opakowanie: Jednorazowe opakowanie plastikowe zawierające 5 i 10 l produktu.

Przechowywanie: Przechowywać w szczelnie zamkniętym, oryginalnym opakowaniu w pomieszczeniu chłodnym, lecz zapewniającym ochronę przed mrozem. Opakowanie napoczęte szczelnie zamknąć i jak najszybciej zużyć. 

Okres przydatności do stosowania: 12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu wyrobu, przy oryginalnie zamkniętym opakowaniu.

 

Karta techniczna:

http://www.farbykabe.pl/pub/File/

Cechy
Cena za: 5 L
Zużycie na m2: 0,2 l/m2
Kolor: biały

Osoby, które kupiły ten produkt kupiły także:

Komentarze:


 Zakladki: O nas: Forum:

Materialy budowlane
Aktualnosci
Promocje
Nowe produkty
Filmy
Porady

Zamowienia
Dostawy
Realizacja
Wspolpraca
Reklamy
Polecane strony

Kim jestesmy?
Gdzie jestesmy?
Cele
Schody drewniane
Obsluga
Historia

Strona glowna forum
Izolacja fundamentow
Izolacja poddaszy
budowa stoisk targowych
Zwrot VAT
Przedstaw sie...
Inne...


budowlana stopka z producentami