Informacja
Jakie materiały najczęściej kupujesz?

Kostka brukowa Behaton

Kostka brukowa Promocja|Kostka brukowa » Kostka brukowa betonowa|Kostka brukowa » Dlaczego kostka brukowa?

Stara cena:35.87
Cena:34.50
Dostępny od ręki !
masz pytania?

kostka brukowa bahaton

Kostka brukowa Behaton - jest jedną z najpopularniejszych kostek brukowych. Atrakcyjność jej tkwi w dużej wytrzymałości na obciążenia , twardości i przygotowanym uformowaniu pojedynczej warstwy do układania maszynowego. Polecana do układania chodników, parkingów , oraz innych dużych powierzchni.
Na jednej warstwie jest 38 elementów 200x165mm i dwie połówki165x100mm

Wysokość w mm

Kg na m²

Sztuki w m²

M² na palecie

60

130

36

10,8

80

175

36

8,65

Wśród wibroprasowanych elementów drogowych do najważniejszych wyrobów należą kostki brukowe, które produkowane są w szerokim asortymencie pod względem kształtów oraz kolorów. Ich różnorodność potrafi zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby i gusty potencjalnych klientów.

Nasze wyroby znajdują szerokie zastosowanie w aranżacji parków, ogrodów oraz rekonstrukcji staromiejskich ulic.

W dużych obiektach możliwe jest układania kostki w sposób mechaniczny.

Kostka brukowa jest badana z każdego dnia produkcji w specjalistycznym laboratorium zakładowym i okresowo w zewnętrznych jednostkach laboratoryjnych zgodnie z normami PN-EN 1338:2005 „BETONOWE KOSTKI BRUKOWE. WYMAGANIA I METODY BADAŃ”, z wyjątkiem HOLLAND 4 ,która według norm zalicza się do płyty betonowej , wobec czego badania są przeprowadzane zgodnie z: PN-EN 1339:2005 „BETONOWE PŁYTY BRUKOWE. WYMAGANIA I METODY BADAŃ” .

Poszczególne rodziny produktów posiadają wystawioną deklarację zgodności, która jest przechowywana w dokumentach Zakładowej Kontroli Produkcji.

 

Kostka brukowa

Behaton ma dużą różnorodność. Każda z firm produkuje ją w wielu kolorach i kształtach. A nawiązując to tego drugiego ma to spore znaczenie nie tylko estetyczne ale też praktyczne. Kostka brukowa w różnych kształtach i różnych wyprofilowaniach brzegów. Dzięki temu możemy ją układać w różny sposób, otrzymując wiele różnych efektów. Kostka brukowa profilowana w kształt fali idealnie przylega do siebie co sprawdza się w miejscach często rozjeżdżanych przez duże i ciężkie samochody. Natomiast kostka brukowa profilowana na zaokrąglone brzegi, po wyłożeniu daje nam efekt bruku. Gorąco polecamy kostki brukowe. Dajemy gwarancje, że będą Państwo zadowoleni. Zapraszamy do zakupów w Markecie Budowlanym. Kostka brukowa jest bardzo popularnym i masowo produkowanym materiałem budowlanym przeznaczonym do wykładania powierzchni użytku publicznego, powierzchni przemysłowych jak i powierzchni przydomowych. Kostka brukowa Warszawa jest produkowana przez wiele producentów w dużej gamie kształtów i kolorów, tak by zaspokoić gusta każdego użytkownika. Kostka brukowa jest bardzo odpornym surowcem na duże odciążenia i częste przejazdy dużych pojazdów, dzięki czemu często jest używana do układania powierzchni użyteczności publicznej. Przy domu, czy w ogrodzie również wygląda i nadaje się świetnie. Można wybrać kolor, kształt i ułożyć z niej wymarzony i oryginalny podjazd, które jednocześnie będzie zdobił ale też służył nam przez lata mieszkania.

Kostka brukowa Behaton

Kostka brukowa ma wiele różnych rodzajów. Kostki szlachetne, standardowe, dekoracyjne i ekologiczne. Jest to kostka brukowa Warszawa w komorami trawy, która jest najczęściej używana na powierzchniach przeznaczonych do zazielenienia, w ogrodach, na podwórkach, na podjazdach. Jest to popularna, ekologiczna płyta stosowana również na parkingach, dzięki czemu mamy więcej zieleni. Dzięki temu, że ma ona wyżej wymienione komory trawnikowe, lub jak ktoś woli można tam też wysypać żwir, pozwala to wsiąkać wodom deszczowym. Kostka brukowa jest dostępna w przystępnej cenie np. w Markecie budowlanym 24. Market Budowlany 24 mający swoją siedzibę w Warszawie, na Wawerze ma bardzo duży wybór kostka brukowa , wielu producentów, różnych kształtów i wielu kolorów. Nasi doradcy na pewno pomogą i doradzą Państwu taką kostkę brukową, która będzie spełniać Państwa oczekiwania. Każda kostka brukowa Warszawa każdego dnia produkcji jest sprawdzana i oddawana do laboratorium, tak by byli Państwo pewni, że materiał który Państwo kupują jest w 100% dobry i sprawdzony. Kostka brukowa poza dużym wyborem kształtów i kolorów, ma wiele innych praktycznych zalet, czyniących z niej bardzo atrakcyjny produkt budowlany. Kostka brukowa jest świetnym surowcem dla użytku domowego. Idealnie nadaje się do wykładnia w ogrodowych alejkach, na podjazdach, wjazdach, parkingach. Ma on ogromny|duży wybór kolorów, rodzajów i kształtów. Każdy kształt i profilowanie brzegów daję nam inny efekt i daje radę sprostać każdemu Klientowi. Kostka brukowa Warszawa daję możliwość tworzenia oryginalnych kompozycji przed domem które będą nam służyć przez całe lata, ponieważ jest ona bardzo odporna na ciężar.
Cechy
Cena za: 1 m²
Grubość: 6cm,
Na palecie: ok. 10 m²
Rozmiar: 165 mmm x 200 mm
Kolor: do wyboru

behaton

behaton

behaton

behaton

behaton

behaton

wzornik kolorów

wzornik kolorów
  
 

Polecamy także:

Świecąca kostka Nosalit szt.
38.99
Świecąca kostka Kwadrat
49.00
Kostka brukowa Nostalit
37.96
 

Komentarze:

online

2009-12-23 06:54

dlaczego nie:)

 Zakladki: O nas: Forum:

Materialy budowlane
Aktualnosci
Promocje
Nowe produkty
Filmy
Porady

Zamowienia
Dostawy
Realizacja
Wspolpraca
Reklamy
Polecane strony

Kim jestesmy?
Gdzie jestesmy?
Cele
Doswiadczenie
Obsluga
Historia

Strona glowna forum
Izolacja fundamentow
Izolacja poddaszy
budowa stoisk targowych
Zwrot VAT
Przedstaw sie...
Inne...


budowlana stopka z producentami